logo

  • Bize Yazın

    alpar_42@hotmail.com
  • 7/24 Bize Ulaşın

    0506 839 1437
DETAY

Tuzcuoğulları temizlik nakliyat sektöründe de faaliyet gösterdiği için asansör platform sistemlerimizle dış cephe temizliği konusunda kaliteli hizmet vermekteyiz.

Dış cephe temizliği oldukça uzmanlık gerektiren bir temizlik çeşididir. Dış cephe temizliği esnasında dış cephe yüzeyi mesela taş, mermer, kaplama, boya vs… birbirinden farklı olarak değerlendirilmeli ve bu yüzeylerde ki temizlik kimyasalı kendine özel olmalıdır. Kullanılan kimyasal ürünler kesinlikle Türk Standartları Enstitüsü onaylı belgesine sahip ürünler içinden seçilmelidir. Zira yanlış olacak dış cephe  temizlik şekli etkin ve iyi bir çözümden çok geçici ve dış cepheye zarar vermekte olan bir hizmete dönüşür, aksine aşınmayı hızlandırır.

Yapılan incelemeler ve tecrübelerimizin de sayesinde gördük ki, dış cephe  temizliği yılda minimum iki kez yapılmalı ve binamızı aşınmaya karşı korumalıyız. Uzmanlarımızca yapılan dış cephe temizliği yüzeylerin tüm hava koşullarına karşı azami ölçüde korumasını sağlayacağı gibi güzel ve estetik görünümlerini de koruyacaktır elbette. Bir diğer çok önemli husus ise, özellikle cam temizliğini yapan kişilerin iş güvenliği gibi hayati işler açışından SSK’lı olmaları gerekliliği ve müşteriye bu hususta güven vermeleridir.

Gerek güzel görünümü gerek ise faydalı kullanım şekli ile günümüzde bina dış cephesi olarak en çok tercih edilen cam yüzeylerdir. Sağladığı prestijli hava ve sergilediği estetiksel güzellik de göz doldurmakla birlikte ancak zaman geçtikçe kazandığı kirli görünümleri ile son derece olumuz ve itici bir etki bırakabilmektedir. Egzoz dumanı, yağmur izi, kar suyu, çamurlu hava yüzünden çok kötü bir hale gelen cam yüzeyler özellikle büyük şehirlerde kaçınılmaz bir sondur. Ancak firmamız bu hususta da en tecrübeli ve uzman ekipleri ile dış cam cephenizi itina ile temizleyerek yeniymiş gibi görünmesini sağlayabilmektedir. Bu sayede şirketinizin prestiji içinde bulunduğu plaza-bina ile uyum içerisinde olur ve etkilemeye devam eder.

Tuzcuoğulları Binanızın yükseklik çeşitlerine ve büyüklüğüne göre, en kısa süre zarfın da temizliğini yapar, daha öncesinde yapılan inceleme çalışması ile yapılacak her işi en önemli detayına kadar proje haline getiririz ve bu sayede hızlı, aksamayan bir hizmet gerçekleştiririz. Şirketimiz hem kaliteli hizmeti hem çabukluğu ile tercihiniz olduğunda özellikle dış cephe temizliği fiyatları ile de büyük rahatlık ve kolaylık sağlamaktadır.

Özellikle çok katlı binalarda ve dış cephesinde camlı alanın çok olduğu binalarda tercih edilen dış cephe temizliği gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ile asansörlerimizle yapılmalıdır. Yüksek katlarda çalışılacağı için bu temizlik çalışmalar bireysel olarak gerçekleştirilmesi neredeyse imkansızdır. Bu nedenle konusunda uzman kişiler ile dış cephelerin temizlenmesi konusunda destek almanız önemlidir. Alınacak olan hizmette dış cephenin hangi periyotlarda temizlenmesi gerektiği konusunda da bir program ayarlanmalıdır. Özellikle büyük şehirlerde egzoz, duman, toz nedeni ile sıklıkla kirlenen dış cephelerin temizliğini sağlamak için belirli aralıklarla bu temizliğin tekrarlanması gerekmektedir. Dış cephenin düzenli olarak temizlenmesi için gerekli olan hizmeti sağlamak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerekli bütün çalışmalar itina ile gerçekleştirilecektir.

UA-50380982-2